Certifikovaný obchod

Jsme certifikovaný obchod

Zlatá pečeť Ověřeno zákazníky

Za své vyexpedované objednávky jsme si vysloužili více než 15.000 hodnocení a 5.300 recenzí s průměrným hodnocením přes 95 % na Heurece, což jen potvrzuje naši snahu o maximální spokojenost zákazníka a dělá z nás opravdovou špičku na poli krásy a kosmetiky. Eshop ZIVADA také díky vašim pozitivním recenzím na kvalitu poskytovaných služeb byl ohodnocen zlatou pečetí, čehož si velice vážíme.

 

*Výpis posledních aktuálních recenzí našich zákazníků můžete zobrazit zde.

 

APEK - certifikovaný obchod

 

Vlastníme prestižní ocenění certifikace Asociace pro elektronickou komerci, což zaručuje zákaznicky přívětivý nákup na našich stránkách bez jakýchkoliv rizik. APEK klade důraz na dodržování platné legislativy a obchody před udělením certifikace důkladně kontroluje jak z právní stránky, tak mystery nákupy.

 

Kodex terminologie lhůt dodání

 

Hlásíme se k jasným a pravdivým informacím ohledně lhůt dodání a vylučujeme tak nepřesné a zavádějící informace u skladovosti zboží. Zástupci společnosti APEK sestavili kodex, který vychází ze zkušenosti internetových obchodníků i nakupujících, jehož cílem je stanovit jasná pravidla pro informace o stavu skladových zásob nabízeného zboží.


Pouze originální produkty

Všechny produkty, které nabízíme, odebíráme pouze u certifikovaných dodavatelů. Tímto krokem vylučujeme jakékoli možnosti, abychom naskladnili zboží horší kvality, nebo pochybného původu. Parfémy z naší nabídky tedy pocházejí od stejných dodavatelů, kteří dodávají do klasických kamenných obchodů.

Na rozdíl od kamenných parfumerií pracujeme s minimálními maržemi a nemusíme navíc platit drahé nájmy v obchodních centrech. Navíc také pracujeme s více produkty a díky větším odběrům se dokážeme dostat na zajímavější nákupní ceny.

Navíc jsme pod dozorem už přes 10 let. Více než deset let prodáváme parfémy vám, našim zákazníkům, a kdyby naše zboží bylo nějak v nepořádku, dávno by se o tom vědělo.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení