Reklamační řád

Reklamační řád

Kupující je povinen uplatnit reklamaci (vytknutí vad) zboží u prodávajícího bez zbytečného odkladu od zjištění nedostatku (vady) zboží, a to buď osobně v provozovně prodávajícího umístěné na adrese Lucemburská 3, Praha-Vinohrady v provozní době od pondělí do pátku od 9:00 hod. do 18:00 hod., nebo zasláním příslušného formuláře spolu s vadným produktem do skladu na adresu: SP Venture, Průmyslová 1515/14, 102 00 Praha.


Reklamace a její uplatnění

V případě, že se během záruční doby vyskytne vada, má kupující v závislosti na povaze této vady, při uplatnění záruky tyto práva:

-jde-li o vadu odstranitelnou, právo na bezplatné, řádné a včasné odstranění vady, právo na výměnu vadného zboží, není-li takový postup možný, právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo právo odstoupit od smlouvy,
-jde-li o vadu neodstranitelnou bránící řádnému užívání zboží, právo na výměnu vadného zboží nebo právo odstoupit od kupní smlouvy,
-jde-li o vadu neodstranitelnou, která nebrání řádnému užívání věci a nepožaduje-li výměnu věci, právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od smlouvy.


Záruční doba

Na veškeré zboží je poskytována záruční doba 24 měsíců, kromě následujících případů:

-zboží bylo poškozeno přírodními živly,
-zboží bylo poškozeno běžným opotřebením,
-zboží bylo poškozeno nevhodným, nebo neodborným zacházením.

Reklamační formulář je ke stažení zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení