Záruka originality

Pouze originální produkty

Všechny produkty, které nabízíme, odebíráme pouze u certifikovaných dodavatelů. Tímto krokem vylučujeme jakékoli možnosti, abychom naskladnili zboží horší kvality, nebo pochybného původu. Parfémy z naší nabídky tedy pocházejí od stejných dodavatelů, kteří dodávají do klasických kamenných obchodů.

Na rozdíl od kamenných parfumerií pracujeme s minimálními maržemi a nemusíme navíc platit drahé nájmy v obchodních centrech. Navíc také pracujeme s více produkty a díky větším odběrům se dokážeme dostat na zajímavější nákupní ceny.

Navíc jsme pod dozorem už více než 10 let. Přes deset let prodáváme parfémy vám, našim zákazníkům, a kdyby naše zboží bylo nějak v nepořádku, dávno by se o tom vědělo.


Jsme certifikovaný obchod

Zlatá pečeť Ověřeno zákazníky

Za své vyexpedované objednávky jsme si vysloužili více než 15.000 hodnocení a 5.300 recenzí s průměrným hodnocením přes 96% na Heuréce, což jen potvrzuje naši snahu o maximální spokojenost zákazníka a dělá z nás opravdovou špičku na poli krásy a kosmetiky. Eshop Parfémy SP také díky vašim pozitivním recenzím na kvalitu poskytovaných služeb byl ohodnocen zlatou pečetí, čehož si velice vážíme.

 


 *Výpis posledních aktuálních recenzí našich zákazníků můžete zobrazit zde.

Garance nákupu

Spokojenost s nákupem přes Heureka Košík je garantován vrácením peněz, pokud nákup neproběhne tak, jak má. Stejnou garanci nabízíme i při nákupu přímo na našich stránkách, pokud vše neproběhne podle představ zákazníka, nabízíme nadstandardní 30 denní lhůtu pro vrácení zakoupeného zboží.

 

 

Asociace APEK

Jsme hrdým členem Asociace pro elektronickou komerci APEK a pravidelně se účastníme školení a pořádaných akcí pro zkvalitnění nákupního procesu na našich stránkách.

 

 

Kodex terminologie lhůt dodání

Hlásíme se k jasným a pravdivým informacím ohledně lhůt dodání a vylučujeme tak nepřesné a zavádějící informace u skladovosti zboží. Zástupci společnosti APEK sestavili kodex, který vychází ze zkušenosti internetových obchodníků i nakupujících, jehož cílem je stanovit jasná pravidla pro informace o stavu skladových zásob nabízeného zboží.

 


Další důvody, proč nakoupit právě u nás.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím