Kariéra

Manager nákupu s angličtinou

Rozšiřujeme náš tým o Managera nákupu! Pokud pro Tebe tabulky v excelu nejsou noční můra, angličtinu zvládáš slovem i písmem, dokážeš se zorientovat na trhu a splňuješ naše požadavky, tak hledáme právě Tebe.

Co od Tebe očekáváme
• znalost účetního programu Pohoda podmínkou
• předchozí zkušenosti z oblasti nákupu podmínkou
• znalost lokálního trhu a nabídky konkurence s parfémy a kosmetikou podmínkou
• obchodní myšlení – orientace na výsledek
• znalost AJ nutná
• analytické myšlení, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Pracovní náplň
• nákup zboží od dodavatelů v ČR i zahraničí
• telefonická a písemná komunikace s dodavateli
• tvorba objednávek
• administrativní práce v systému Pohoda
• kontrola plnění objednávek
• sledování prodejní ceny a marže
• analýza skladové zásoby
• spolupráce na marketingových aktivitách a podpoře prodeje
• zahraniční služební cesty

Nabízíme
• příjemné pracovní prostředí
• pracovní doba po-pá 8.00 - 17.00 (hodinová pauza na oběd)
• nástup možný ihned

Benefity
• firemní rekreační zařízení
• zdravotní volno / sickday
• sleva na firemní výrobky
• zvýhodněné půjčky zaměstnancům
• firemní akce

Kontaktujte nás na emailu: info@zivada.cz vč. přiloženého CV a průvodního dopisu.

Operátor skladu

Do našeho voňavého skladu hledáme dalšího skladníka! Pokud splňuješ naše požadavky, zašli nám svůj životopis.

Požadavky
• manuální zručnost
• zodpovědný přístup k práci
• zkušenost ze skladu výhodou
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

• zaskladňování a vyskladňování zboží
• vychystávání a balení zásilek
• předávání zásilek přepravním společnostem
• práce se čtečkou
• občasné závozy zboží na naši druhou pobočku

Nabízíme
• příjemné pracovní prostředí
• přátelský kolektiv
• jednosměnný provoz - 8.00 -17.00 (pauza na oběd v trvání 60 minut)
• pracovní směny - domluvou dle Tvých možností
• zaučení je samozřejmostí

Benefity
• firemní rekreační zařízení
• zdravotní volno/ sickday
• sleva na firemní výrobky
• zvýhodněné půjčky zaměstnancům
• firemní akce

 Kontaktujte nás na emailu: info@zivada.cz vč. přiloženého CV a průvodního dopisu.